Ladislav Kuklík - Erotické motivy

Strukturální grafika, 36x2 cm. Signováno dole uprostřed L.Kuklík 1994. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947.
Studoval ilustraci a grafiku u profesorů J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze. Zabývá se volnou grafikou (lept, akvatinta, suchá jehla). Autor kreseb tužkou, pastelem, ilustrátor. Samostatně vystavuje od 70. let. Ladislav Kuklík je zastoupen v Národní galerii v Praze a mnoha dalších institucích a sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

302528. Erotické motivy
Dražba ukončena:07.12.2019 20:08:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč