Ladislav Kuklík - Děvče

Lept, 33x23 cm. Signováno tužkou dole uprostřed L. Kuklík 1979. Číslováno 36/80. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947.
Studoval ilustraci a grafiku u profesorů J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze. Zabývá se volnou grafikou (lept, akvatinta, suchá jehla). Autor kreseb tužkou, pastelem, ilustrátor. Samostatně vystavuje od 70. let. Ladislav Kuklík je zastoupen v Národní galerii v Praze a mnoha dalších institucích a sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

60593. Děvče
Dražba ukončena:17.06.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč