Ladislav Kuklík - Akt

Kombinovaná grafická technika 93/120, 58x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole L. Kuklík. Rámováno. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947.
Studoval ilustraci a grafiku u profesorů J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze. Zabývá se volnou grafikou (lept, akvatinta, suchá jehla). Autor kreseb tužkou, pastelem, ilustrátor. Samostatně vystavuje od 70. let. Ladislav Kuklík je zastoupen v Národní galerii v Praze a mnoha dalších institucích a sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

123172. Akt
Dražba ukončena:08.09.2024 20:52:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč