Olej na plátně, 54x37 cm. Signováno vpravo dole L. Kratochvíl Rámováno.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1887. Studoval nejdříve na soukromé škole malířské Karla Reisnera v Praze, poté na AVU u prof. z Ottenfeldu.