Ladislav Kotas - Ženy

Litografie, 53x38 cm, signováno vlevo dole L. Kotas, fixováno na kartonu pod sklem.

Pozn.: Poškozeno

o autorovi: 1910 – 1986
Malíř, grafik. Studoval u F. Kysely a Z. Kratochvíla. Byl členem SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných, s nimiž vystavoval. Ve svých grafických listech vycházel z tradic pražské UMPRUM, v lyricky laděné malířské tvorbě tíhnul především ke krajině rodné Vysočiny. Jeho dílo je zastoupeno ve veřejných i soukromých sbírkách doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

19349. Ženy
Dražba ukončena:17.05.2018 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (17.05.2018 20:59:18) 3918