Ladislav Karoušek - Srpen

Olej na plátně, 42x50 cm. Signováno vlevo dole L. Karoušek 68. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1926 - 1991
Narodil se v Turnově. Studoval šperkařství a poté v Praze AVU u prof. Holého a Silovského. Studijní cesty podnikl do Skotska a na Srí Lanku. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

doporučujeme
123642. Srpen
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč