Ladislav J. Špitník - Stavení u jezera v horách

Olej na plátně, 33x40 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

301015. Stavení u jezera v horách
Dražba ukončena:27.09.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč