Ladislav J. Špitník - Širé moře

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

109051. Širé moře
Dražba ukončena:14.01.2024 20:35:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč