Ladislav J. Špitník - Mořský příboj

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vpravo dole Špitník 30. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

307822. Mořský příboj
Dražba ukončena:09.03.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč