Olej na plátně, 43x67 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rám.
Pozn.: Rám mirně poškozen.
o autorovi: 1901 - 1951
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč