Ladislav J. Špitník - Konvolut 3 prací

Olejomalby na plátně, od 34x40 cm do 50x60 cm. Signovány Špitník. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

91927. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:12.03.2023 20:39:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 12.03.2023 20:36:19 2695
1 000 Kč 03.03.2023 22:15:20 1526