Ladislav J. Špitník - Hradčany

Olej na plátně, 80x110 cm. Signováno vpravo dole J.L. Špitník. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

30937. Hradčany
Dražba ukončena:24.04.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč