Ladislav J. Špitník - Dubrovník

Olej na plátně, 53x69 cm. Signováno vpravo dole Špitník 37. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

23713. Dubrovník
Dražba ukončena:31.10.2018 21:58:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč