Ladislav J. Špitník - Chodsko - zimní sluníčko

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole L.J. Špitník. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

22356. Chodsko - zimní sluníčko
Dražba ukončena:26.09.2018 19:27:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč