Ladislav J. Špitník - Cesta lesem

Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

o autorovi: 1901, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

86896. Cesta lesem
Dražba ukončena:27.11.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč