Ladislav J. Špitník

63179. Cesta

popis: Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 01.08.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč