Ladislav J. Špitník - Cesta

Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

63179. Cesta
Dražba ukončena:01.08.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč