Kvaš na kartonu, 45x31 cm. Signováno vpravo dole Špitník 37, Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Zezadu přípis.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1901 - 1951
Studoval u prof. Engelmüllera, A. Kalvody a J.A. Plačky. Podnikl studijní cestu do Itálie a na Jadran. Specializoval se na realistickou krajinomalbu, malbu žánrů (prostředí železáren, trhů) a architektonických prvků (náměstí atd.)
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč