Ladislav Hlávka - Přímořská krajina

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Hlávka 28. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1899 - ?
Malíř. Studoval UMPRUM a AVU v Praze u V. Nechleby, také v grafické škole M. Švabinského. Věnoval se figurální tvorbě a krajinářství.

114653. Přímořská krajina
Dražba ukončena:14.04.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč