Olej na kartonu, 40x29 cm. Nesignováno. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Přiložen znalecký posudek od PhDr. L´ubomíra Podušela.
o autorovi: 1921 – 1999 Slovenský malíř a ilustrátor