Ladislav Ehrlich - U rybníka

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich 43, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

15786. U rybníka
Dražba ukončena:25.01.2018 21:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč