Ladislav Ehrlich - U řeky

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Ehrlich 29. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

116173. U řeky
Dražba ukončena:19.05.2024 20:14:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč