Ladislav Ehrlich - U minaretu

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rámováno.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

59948. U minaretu
Dražba ukončena:27.05.2021 19:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč