Ladislav Ehrlich - Točník a Žebrák

Olej na kartonu, 32x50 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich 26. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

110094. Točník a Žebrák
Dražba ukončena:21.01.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč