Ladislav Ehrlich - Tatranské pleso

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

101908. Tatranské pleso
Dražba ukončena:17.09.2023 20:45:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč