Ladislav Ehrlich - Soumrak u moře

Olej na desce, 11x15 cm. Signováno vlevo dole Ehrlich. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20453. Soumrak u moře
Dražba ukončena:31.05.2018 18:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč