Ladislav Ehrlich - Osamělá stavení

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x39 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, v levém dolním rohu prasklé sklo.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308005. Osamělá stavení
Dražba ukončena:22.03.2021 20:06:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč