Ladislav Ehrlich - Nad rybníkem v Horním poli u Slataně

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

29756. Nad rybníkem v Horním poli u Slataně
Dražba ukončena:28.03.2019 18:57:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč