Ladislav Ehrlich - Na pobřeží

Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rámováno.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

72535. Na pobřeží
Dražba ukončena:30.01.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč