Ladislav Ehrlich - Na břehu rybníka

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

113119. Na břehu rybníka
Dražba ukončena:17.03.2024 20:13:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč