Ladislav Ehrlich - Mořský příboj

Olej na kartonu, 30x43 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

67252. Mořský příboj
Dražba ukončena:27.10.2021 22:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč