Ladislav Ehrlich - Lesní potok v Libině

Olej na kartonu, 58x68 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský přípis s datací 1953.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

95198. Lesní potok v Libině
Dražba ukončena:14.05.2023 21:06:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč