Ladislav Ehrlich - Ledňáček

Kombinovaná technika, 21x20 cm. Signováno vlevo dole L. Ehrlich. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

307559. Ledňáček
Dražba ukončena:11.02.2021 20:19:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč