Ladislav Ehrlich - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole L. Ehrlich 42. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20222. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.05.2018 19:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč