Ladislav Ehrlich - Jaro u rybníka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 24x35 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

83456. Jaro u rybníka
Dražba ukončena:04.09.2022 20:54:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč