Ladislav Ehrlich - Cesta s tůňkou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 59x74 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

305661. Cesta s tůňkou
Dražba ukončena:26.07.2020 20:06:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč