Ladislav Ehrlich - Útesy na  mořském pobřeží

Olej na kartonu, 23x29 cm, signováno vpravo dole, rám.

1392. Útesy na mořském pobřeží
Dražba ukončena:24.09.2014 21:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 24.09.2014 20:22:57 126