Ladislav Ehrlich - Skaliska v moři

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, rám.

Pozn.: Rám velmi mírně poškozen.

1258. Skaliska v moři
Dražba ukončena:02.06.2014 22:22:45
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:6 501 Kč