Ladislav Ehrlich - Krajina s rybníky

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vprav dole L. Ehrlich, rám.

1886, Dobrovice - 1965

5392. Krajina s rybníky
Dražba ukončena:28.09.2016 21:01:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč