Ladislav Chabr - Podobizna hodináře St. Fencla

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na kartonu, 44x34 cm. Signováno vlevo dole Chabr. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, vystavuje s Malířským společenstvím Chomutov.

85999. Podobizna hodináře St. Fencla
Dražba ukončena:06.11.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč