Ladislav Chabr - Podle Adriaena Brouwera

Nejdelší strana: 43 cm

Olej na sololitu, 36x26 cm. Signováno vzadu tužkou Ladislav Chabr. Rámováno Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, vystavuje s Malířským společenstvím Chomutov.

86612. Podle Adriaena Brouwera
Dražba ukončena:13.11.2022 20:15:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč