Ladislav Chabr - Ležící akt

Olej na plátně, 65x65 cm. Signováno vlevo dole Chabr 16. Olištováno.

o autorovi: Malíř, vystavuje s Malířským společenstvím Chomutov.

58717. Ležící akt
Dražba ukončena:29.04.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč