Nejdelší strana: 68 cm
Olej na sololitu, 43x57 cm. Signováno vpravo dole Chabr 08. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Malíř, vystavuje s Malířským společenstvím Chomutov.