Ladislav Čepelák - Zimní krajina

Akvatinta, 24x47 cm. Signováno vpravo dole Čepelák 1974. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924 – 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

37344. Zimní krajina
Dražba ukončena:13.11.2019 22:21:07
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč