Ladislav Čepelák - Voraři

Lept, 24x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole Čepelák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: 46/100.

o autorovi: 1924 – 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

78274. Voraři
Dražba ukončena:15.06.2022 22:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč