Ladislav Čepelák

58012. Stařík

popis: Lept, 18x10 cm. Signováno vpravo dole Čepelák. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 2 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen