Ladislav Čepelák - Listy

Olej na překližce, 41x32,5 cm, rám.

Pozn.: Vzadu přípis Čepelák 1956. Rám mírně poškozen.

2562. Listy
Dražba ukončena:28.05.2015 22:12:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč