Ladislav Čepelák - Hnízdo

Litografie, 34x40 cm, signováno vpravo dole Čepelák 1979, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1924 – 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

6936. Hnízdo
Dražba ukončena:25.01.2017 20:05:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč