Ladislav Laštůvka - Okno

Litografie, 29x21, signováno vpravo dole Laštůvka 88, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: 44/60.

5329. Okno
Dražba ukončena:28.09.2016 19:55:39
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč