Ladislav Kotas - Domky pod kopcem

Olej na plátně, 60x80 cm, signována vpravo dole Lad. Kotas, rám.

1910, Skalička u Tišnova - 1986
Žák UMPRUM v Praze (prof. F. Kysela a Z. Kratochvíl). V malbě se zabýval především krajinomalbou. Náměty čerpal z Vysočiny. Vytvořil i četné množství grafických prací.

2411. Domky pod kopcem
Dražba ukončena:28.05.2015 19:45:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč