Kombinovaná technika na kartonu, 70x50 cm, signováno vpravo dole Dydek 76, rám, zaskleno.
1919, Brno
Žák ŠUŘ v Brně (prof. Süsser). V období války působil v brněnském rozhlase jako zvukový inženýr. Po roce 1945 návrat ke studiím (AVU; prof. Obrovský). Malíř, ilustrátor a grafik. Věnoval se také monumentální a architektonicky dekorativní tvorbě. Po roce 1969 emigroval do Itálie, kde se usadil. Vystavoval u nás i v zahraničí.
Pozn.: Rám poškozen.